ІСТОРИЧНЕ ПРИКАРПАТТЯ Glossary    Contact Us
Search  
   
Browse by Category
ІСТОРИЧНЕ ПРИКАРПАТТЯ .: 65 років УПА .: ЧЕРВОНОАРМІЙЦІ!

ЧЕРВОНОАРМІЙЦІ!

ЧЕРВОНОАРМІЙЦІ!

Вже чотири роки шаліє світова війна. Зметено з лиця землі десятки тисяч сіл і міст, зруйновано цілі краї. Мільйони людей загинули в боях, мільйони стали на все життя каліками.

Виникає запитання — хто ж почав цю страшну різанину? Кому вона потрібна? В ім'я чого вона продовжується?

Війну розпочали берлінська і московська кліки. Гітлер і Сталін хочуть панувати над усім світом, хочуть підкорити собі всі народи.

Берлінські і московські імперіалісти довго готувались до війни, довгими роками будували військову промисловість і за рахунок ожебрачення широких народних мас продукували знаряддя вбивства і знищення.

Берлінські і московські імперіалісти уклали в 1939 році розбійницьку спілку і пішли рука-в-руку проти народів Європи. Спільними силами розбили вони Польщу і поділились іншими європейськими державами. В згоді із Сталіним, Гітлер пішов проти народів західної Європи і затопив у крові Бельгію, Голландію, Норвегію, Францію. Подібно Гітлеру, Сталін почав бандитський наступ на Фінляндію. Немає в світі наївного, який би повірив, що Фінляндія могла чим-небудь загрожувати Совєтському Союзові.

За що ж тоді загинули найкращі дивізії Червоної армії серед фінляндських снігових пустель, за що зруйновано мирну фінляндську державу, знищено стільки народу?

Укладаючи розбійницьку спілку з гітлерівцями, кремлівські імперіалісти забезпечили німецьку армію хлібом, вугіллям, нафтою і іншою сировиною. Вони, таким чином, допомогли перемогти народи західної і середньої Європи.

В 1941 році кремлівські і берлінські союзники посварилися за розподіл Балканів і, взяли один одного за горло. Проти народів СССР посунула німецька армія, забезпечена хлібом, що його кремлівські кати вирвали з рота свого народу. Боячись свого власного поневоленого народу, відчуваючи своє безсилля, — московські виродки пішли просити допомоги в альянтських капіталістів.

За альянтську допомогу, кремлівські заправщики, виконують службу присяжного пса, продовжуючи далі війну, як підсобна сила в альянтській стратегії.

За наказом лондонських покровителів кремлівські кати мобілізують рештки населення і кидають їх на загибель у німецький вогонь.

Після перемоги над Німеччиною роль кремлівських «вождів» в альянтській стратегії буде закінчена, тоді буде вирішена їхня незавидна доля.

Червоноармійці! Війна ввійшла в критичну фазу. Підірвано військові сили, вичерпано і знищено запілля воюючих імперій. Захиталися трони катів, тріщать у своїх основах тюрми народів — імперії. Надходить довгоочікуваний час народних революцій.

Проти гітлерівських і большевицьких катів — підпалювачів війни, піднялася хвиля могутніх народних повстань. Поневолені народи виступили єдиним фронтом, щоб розвалити німецьку тюрму «Нову Європу» і більшовицький СССР.

У великому революційному фронті йде український народ. Його боротьбу організує і провадить Українська Повстанська Армія. В УПА ведуть боротьбу національні загони поневолених народів Азії і Європи за знищення німецького і більшовицького рабства, за новий справедливий лад, за самостійні держави вільних народів.

УПА народилась і виросла у важкій боротьбі з німецькими наїзниками. Вона захищала народ від терору і грабунків гітлерівських катів, вона буде продовжувати свою священну боротьбу і проти більшовицьких катів.

Червоноармійці! Ви пролили багато крови на воєнному фронті і своїм героїзмом та відвагою скоротили знущання німецьких виродків над працюючим народом. Чи дозволите Ви собі, щоб продовжували знущатися над цим самим народом більшовицькі кати? Чи дозволите ви, щоб за вашою спиною продовжував своє діло кат — НКВД? Хіба мало ще натерпівся народ німецьких знущань?

Червоноармійці! Не йдіть проти народу! Не виступайте проти повстанських загонів! Не допомагайте кремлівським тиранам придушувати революцію!

З'єднайтеся з народом, включайтеся в революцію. Спільним всенароднім революційним зривом розвалимо тюрму народів, зметемо з лиця землі народних катів і підпалювачів війни. Лише революційним шляхом знищимо криваву імперіалістичну війну і побудуємо новий порядок і надійний мир.

Смерть Гітлерові й Сталінові!

Смерть воєнним підпалювачам Берліну і Москви!

Геть імперіалістичну війну!

Хай живе революція поневолених народів!

Хай живуть самостійні держави всіх народів!

Хай живе мир і дружба всіх народів!

Постій, жовтень 1943 р.

Головне Командування Української Повстанської Армії

 

ТОВАРИШІ РОСІЯНИ, ЧЕРВОНОАРМІЙЦІ І КОМАНДИРИ!

Ми, українські повстанці, визнаємо Ваш героїзм у боротьбі з німецькими окупантами. Українська Повстанська Армія в окупованих частинах України також вела жорстокі бої з німецькими бандами, захищала народ від гітлерівського терору, відстоювала право України на вільне життя. Тепер на зміну гітлерівського режиму прийшов в Україну большевицько-сталінський режим.

Український народ вважає большевиків не визволителями, а звичайними загарбниками, які лише прикриваються фальшивими фразами «дружби», «визволення», «щастя». Що українському народові дали большевики, крім найжорстокіших репресій і терору? Весь світ знає, що мільйони українців большевики розстріляли, кинули до в'язниць і концтаборів, виселюючи з рідної землі на чужину. Адже фактично Україною правлять не українці, а кремлівсько-сталінські сатрапи Хрущови і ко. Всім відомо, що багатства України пожирає всесоюзний большевизм, а український народ приречений на голодне животіння. Всім відомо, що большевики в Україні силою насаджували русифікацію, а всякий прояв національної культури жорстоко викорчовували. Ось чому український народ рішуче добивається повного відокремлення від большевицького СССР.

Відокремлюючись, український народ закликає до щирої дружби і всебічного співробітництва всі народи Совєтського Союзу на принципах незалежності Самостійних Національних Держав. Ми так само будемо в дружніх стосунках з російським народом, якщо він, скинувши сталінське ярмо, побудує свою державу лише на своїх етнографічних землях. Але ми ніколи не згодимося, щоб російсько-большевицькі імперіалісти під плащиком «визволення» окупували нашу Україну, політично і національно пригноблювали і грабували її. Свою незалежність український народ буде вперто захищати із зброєю в руках і ніякі жертви не зупинять його боротьби.

Наше право священне і проти нього можуть виступати лише вороги людства, варвари, кремлівські кати і їх присяжні пси.

Товариші червоноармійці і командири! Ми звертаємося до Вас, підтримати нашу боротьбу за Незалежну Україну, без гітлерівського і большевицького поневолення. Не виступайте із зброєю в руках проти нас. Досить крови! Не слухайте комісарів, які нацьковують' Вас на українських повстанців.

Волелюбний український народ піднімає прапор визвольної боротьби разом з усіма народами, що їх підкорили большевицькі кати.

Хай живе самостійна Україна!

Хай живе незалежна Росія без сталінсько-больше-вицького режиму!

Листопад, 1943.

Українські Повстанці

 

УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ

www.ukrpro.net 

 

Чи була дана стаття корисна для вас?

Повязані статті

article БРАТИ ЧЕРВОНОАРМІЙЦІ!

  9-25-2007    Views: 1170   

Коментарі користувачів

Додати коментар
No comments have been posted.


.: Powered by Lore 1.5.4