ІСТОРИЧНЕ ПРИКАРПАТТЯ Glossary    Contact Us
Search  
   
Browse by Category
ІСТОРИЧНЕ ПРИКАРПАТТЯ .: 65 років УПА .: ПОВСТАНСЬКИЙ ЗАКЛИК

ПОВСТАНСЬКИЙ ЗАКЛИК

ПОВСТАНСЬКИЙ ЗАКЛИК

Червоні партизани!

Імперіалістична війна клік Берліна й Москви за новий поділ світа зближається до свого кінця. Кровожадний імперіалізм Берліна доживає свої останні хви­лини. Його задусила питома йому захланність і ненаситність. Імперія лісти Берліна пішли в Україну по колонію, сплюндрували наш край, купалися в крові невинних селян, вивезли на каторжні роботи в Німеччину молодь, масовими розстрілами й голодною смертю полонених в лагерах, концтаборах і ще багатьма іншими способами винищували український народ та всі ті народи, що по них перекотився німецький варвар. Та на тій таки Україні знайшли вони свій гріб.

Не іншим шляхом і методами прямує імперіалізм кремлівської кліки Сталіна. Довголітня війна виснажила обидві воюючі сторони. Методи боротьби Сталіна нічим не різняться від гітлерівських метод винищування народів. Сталін і його кліка аж ніяк не щадять людського матеріалу й горами трупів невинних жертв наших братів вкриваються побойовища. На боротьбу за інтереси своєї кліки гонить він під наганом енкаведиста-політрука мільйонні маси голодних і босих бійців, синів закріпощених його режимом селян і робітників. І Вас, брати, післав кремлівський кат на безвиглядну боротьбу проти волі українського народу.

Український народ від віків боровся за право на вільне і незалежне життя. Цю священну боротьбу веде він з неменшою силою і зараз. В ім'я чого ви проливаєте свою кров? Вже кожному тепер ясно, що між режимами націонал-соціалістичної Німеччини й соціалістичної Москви немає ніякої різниці. Це два подібні світи, що в ім'я інтересів капіталістичної Англії та Америки виснажують себе взаємно. Доля їх пересуджена!

Конфлікт англо-більшовицький неминучий. Не СССР й Німеччина протилежні полюси, а якраз СССР і Англія противорічать собі й до зудару між ними дійде вже в недовзі. Чи ж Гітлер не при помочі Сталіна розпочав війну за панування над світом? Кліка Берліна й Москви в 1939 р. заключили між собою союз і виступили проти народів Європи. Це ж Сталін, виголоджуючи народи СССР, забезпечував гітлерівські армії хлібом, вугіллям, нафтою й іншими сировинами. Коли в 1941 р. кліки Берліна й Москви не могли поділитися загарбаними країнами, кинулися один на другого.

Червоні партизани! Війна кровожадних диктаторів Гітлера і Сталіна добігає кінця, а країни Європи й Азії розгорілись полум'ям національних революцій. У великому революційному фронті йде український народ, — йде УПА. Горить вогнем революції Кавказ і країни Надкаспія. Ціла Україна палає повстанням. Кремль тріщить в основах і день його упадку вже близький.

Червоні партизани! За що Ви боретесь? Чи не бачите, що за Вашими плечима продовжують своє плюгаве діло кати НКВД. Не продовжуйте ціною своєї крови вже й так порахованих днів життя сталінської зграї. З'єднуйтеся з українським народом і включайтеся в революції.

Українські Повстанці, борці за священні права українського народу, борці за новий і справедливий лад у світі, за побудову вільних самостійних держав усіх народів у своїх етнографічних границях, взивають Вас, брати, включатися у спільний революційний фронт поневолених народів, за краще нове життя без насильства і грабежі, без експлуатації народніх працюючих мас панівною клікою Москви й Берліна.

Партизани! Перестаньте грабити наші села! Переходьте в ряди УПА! Скріплюйте революційний фронт усіх поневолених народів. Стріляйте енкаведистів, членів партії, спричинників людського горя.

Відділи УПА на Лемківщині взивають Вас за перестати грабежі наших сіл. В противному разі відділи УПА на цьому терені підуть на повну Вашу ліквідацію.

Партизани! Завертайте з мильного шляху! Недопустіть до непотрібного проливу крови. Смерть Гітлеру і Сталіну!

Смерть імперіалістичним клікам Берліна і Москви! НКВД на фронт!

Хай живе Національна Революція поневолених народів!

Хай живуть самостійні держави поневолених народів!

Постій, 2. 9. 1944 р.

Українська Повстанська Армія

www.reklama.iv-fr.net
Рекламна агенція Прикарпатського порталу (РАПП)
 

Чи була дана стаття корисна для вас?

Коментарі користувачів

Додати коментар
No comments have been posted.


.: Powered by Lore 1.5.4