ІСТОРИЧНЕ ПРИКАРПАТТЯ Glossary    Contact Us
Search  
   
Browse by Category
ІСТОРИЧНЕ ПРИКАРПАТТЯ .: 65 років УПА .: ВІДОЗВА ОУН

ВІДОЗВА ОУН

ВІДОЗВА ОУН

Українці!

Гноблення, грабунок, терор над нами з боку большевицьких імперіалістів не припиняються ні на хвилину. Кожний новий день — це нові облави, нові спалені села, свіжі трупи по-варварськи замордованих невинних людей, чергові транспорти засланців на Сибір, в Середню Азію, чергові розстріли найкращих патріотів України... Кожний новий день для нас в СССР — це нове опльовування окупантом всього того, що для нас найдорожче, найсвятіше, нове жорстоке підтвердження жахливої дійсности: Україну топче окупант, Україна в неволі!

Серед такої дійсності, серед цього пекла, створеного на нашій землі сталінськими бандитами, ці ж бандити назначують на 10 лютого 1946 р. т. зв. вибори до Верховної ради СССР. Не досить кремлівським сатрапам наших страждань, не досить їм нашої крови! Вони ще хочуть від нас 98,9% голосів за сталінських «кандидатів бльоку комуністів і безпартійних», тобто хочуть змусити нас заявитися за політикою облав на наші села, вивозів на Сибір наших братів, за політикою енкагебівських знущань, тюрем, розстрілів і шибениць!!!

Кремлівські сатрапи хочуть від нас 98,9°/о голосів за своїх кандидатів також тому, щоб імперіалістичні верховоди Сталіни, молотови та їх вірні собаки, підлі зрадники українського народу мануїлські, петровські, новиченки могли брехати закордоном про те, що нібито, український народ тісно згуртований довкруги «рідного уряду й партії» і що в «Радянській Україні здійснено вікові прагнення українського народу до вільного життя». їм потрібні наші голоси на виборах ще й тому, щоб також з цієї нагоди брехати про те, що ми вже «перестали» боротися за Самостійну Україну, що ми «склали зброю» і «масово включаємося в мирне будівництво».

Українці! Чоловіки й жінки! Молоді й старші!

Ви, — чиїх синів і дочок мордували сталінські опричники;

Ви, — яких рідні в сибірських тайґах, чи азійських степах гинуть з голоду на каторжних роботах;

Ви, — яких Сталін насильно загнав на свої імперіалістичні фронти й зробив каліками;

Ви, — чиїх синів мучать по тюрмах, чи вже вистріляло НКВД;

Ви, — чиїх сини, брати, батьки сьогодні борються в партизанських відділах УПА, в революційному підпіллі;

Ви, — які щоденно будитеся зі страхом перед новою облавою, новим грабунком;

Чи ж дозволимо сталінським бандитам без кінця знущатися над нами?

Чи ж дозволимо їм так жорстоко глумитися над нами, як це вони думають зробити, організуючи т. зв. вибори? Чи ж далі дозволимо цим бандитам брехати про нас? Чи ж погодимося без спротиву на дальше затягнення окупантського посторонка на нашій шиї?

Ніколи! Досить варварських знущань і глуму над нами! Досить безсоромної брехні про нас! Так звані вибори до Верховної Ради СССР, призначені на 10 лютого 1946 р., зустрічаємо повним, всенароднім бойкотом!

Українці!

Покажім кремлівським імперіалістам та їхнім агентам, що ми вміємо постояти за свої права! Покажім їм, що для боротьби за волю, за справедливість у нас завжди знайдуться: охота й сила.

Ні один з нас не йде голосувати в день виборів! Ніхто не бере в руки виборчого бюлетеня. Ні один бюлетень не попадає у виборчу урну. Розганяймо виборчі комісії! Проганяймо передвиборчих агітаторів, розганяймо передвиборчі мітинги! Заявляймо-всім і всюди, що не будемо голосувати за імперіалістичних агентів, які здійснюють політику гноблення і експлуатації українського народу! Викриваймо й прилюдно заплямовуймо як зрадників українського народу страхопудів, які відважилися б зривати акцію повного бойкоту виборів! Ліквідуймо між собою агентів окупанта!

Геть протинародні сталінські вибори!

Хай живе воля народів і людини!

Хай живе визвольно-революційна боротьба українсь­кого народу за Українську Самостійну Соборну Державу!

Хай живе ОУН — організатор і керівник визвольно-революційної боротьби українського народу!

Смерть окупантові і його кліці!

Сталінські вибори зустрічаємо повним, всенародним бойкотом!

Хай живе Українська Головна Визвольна Рада!

Хай живе УПА!

Січень, 1946 р.

Організація Українських Націоналістів на Українських Землях

Українська мережа контекстної реклами

www.baneriv.net
 

Чи була дана стаття корисна для вас?

Повязані статті

Коментарі користувачів

Додати коментар
No comments have been posted.


.: Powered by Lore 1.5.4