ІСТОРИЧНЕ ПРИКАРПАТТЯ Glossary    Contact Us
Search  
   
Browse by Category
ІСТОРИЧНЕ ПРИКАРПАТТЯ .: 65 років УПА .: ДО НАСИЛЬНО ВИВОЖУВАНИХ НА СИБІР І НА БОЛЬШЕВИЦЬКІ КАТОРЖНІ РОБОТИ!

ДО НАСИЛЬНО ВИВОЖУВАНИХ НА СИБІР І НА БОЛЬШЕВИЦЬКІ КАТОРЖНІ РОБОТИ!

ДО НАСИЛЬНО ВИВОЖУВАНИХ НА СИБІР І НА БОЛЬШЕВИЦЬКІ КАТОРЖНІ РОБОТИ!

Московсько-большевицькі окупанти, що насильно загарбали Україну, намагаються навіки закріпити її за собою шляхом масового фізичного винищування українського народу.

Одним із засобів фізично винищити український народ є широко застосовуване масове вивожування українського населення на Сибір, на каторжні роботи в Донбас, Урал і т. д.

Зокрема, масові вивози проводить окупант на західньоукраїнських землях, де найширше розгорнулася визвольна протибольшевицька боротьба українського народу.

Московсько-большевицькі імперіалісти думають, що, вирвавши Вас із рідного середовища і кинувши на люту каторгу, вони послаблять визвольну боротьбу на наших землях. Вони думають, що між чужими людьми Ви не зможете «бунтуватися»; що, не маючи підтримки з боку своїх однодумців, Ви не відважитеся боротися проти СССР; що будете боятися говорити слова -правди своїм незнаним співдрузям; що забудете на чужині про свій народ і його змагання.

Вони думають, що в снігах Сибіру і в темних підземеллях рудників і шахт зламається Ваш волелюбний дух і згасне, здушений морозним вітром, Ваш патріотизм.

Большевицький окупант задумує, врешті, Вашими руками, руками тих, яких він жорстоко скривдив, позбавив рідних хат і яким мордував дітей — будувати свою криваву імперію. Своєю непосильною працею глибоко під землею, в понурих лісах і тундрах Сибіру Ви, як німі новітні раби, маєте будувати царство для ката Сталіна. На Ваших кістках і крові має ще більше зміцніти советська тюрма народів, щоб у найближчій війні ще більше поширитись коштом загарбання і поневолення нових народів.

Загрожені вивозом! Не давайте ловити себе й арештовувати! Якщо сподієтеся вивозу — тікайте й у всілякий спосіб окривайтеся!

Коли ж Ви батьки дрібних дітей, старики чи неспосібні до втечі, або не маєте змоги втекти, то, насамперед, не впадайте в розпуку. До вивозу, по можливості, підготовтеся. Не залишайте ворогові свого майна! Беріть зі собою те, що можете взяти, а решту знищуйте, роздавайте тим, що залишаються.

У холодних, брудних вагонах, на далеких шляхах Ви згадуйте тих, які вже довгі роки мучаться у тюрмах та інших большевицьких катівнях іі не ломляться, витримують. Ви згадайте там своїх дітей, братів і сестер — повстанців, що, будучи вже цілі роки вічно гоненими і переслідуваними, часто голодними, без даху над головою і спокійного місця, де можна було б перев'язати задану ворогом рану, — не падають на дусі, не кидають з рук зброї. Вони пам'ятають про Вас і за Вас борються. Будьте їх гідні!

На місцях — у шахтах, рудниках, у лісах, на «стройках» — будьте і далі тими українцями, героїчну боротьбу яких подивляє нині ввесь світ. У всіх, навіть найважчих умовах, Ви збережіть свою українську душу і вірте в нашу перемогу. Учіть своїх дітей української мови й українського Отченашу. Виховуйте в них безсмертну любов до України і закляту ненависть до її большевицьких окупантів.

Дружньо ставтеся до своїх братів-українців зі Сходу і до всіх співдрузів з-поміж інших поневолених Москвою народів. Говоріть їм про боротьбу українського народу, про українських повстанців і революціонерів, про їхні бої, роботу, героїзм. Говоріть, як борються проти сталінських колгоспів українські селяни ЗУЗ, як ненавидять і саботують советську владу українські робітники, як борються з розперезаними енкаведистами українські жінки і діти, як усі вони люблять і підтримують УПА, ОУН. Роз'яснюйте їм що це за організації і за що вони борються.

Говоріть їм про це все обережно, не називайте імен живих осіб. Зате про поляглих Героїв розповідайте багато й широко.

У своїх розмовах не будьте надто боязливі, хоч завжди стережіться сексотів і провокаторів. Пам'ятайте, що Ви вже і так покарані і не маєте вже нічого до втрачення.

Отже, несіть зі собою, Брати, нашу Україну, наші змагання — скрізь туди, куди кине Вас ворог. Хай не вмирає Україна в Ваших серцях. Могутнім полум'ям любови до волі і ненависти до окупантів Ви запаліть серця Ваших співдрузів — українців та інших поневолених народів.

Хай за Україну, за повалення сталінської тюрми народів, за власні вільні національні держави бореться ввесь український 40-мільйонний народ, ввесь Сибір, Кавказ, Середня Азія! Допомогти розпалити таку боротьбу — це теж; і Ваше завдання, Брати!

Перебуваючи далеко від рідної землі, Ви пильно прислуховуйтеся до того, що на ній діється, що діється в усьому СССР і всьому світі. Ми, борці за Самостійну Україну, незадовго закличемо Вас вертатись із Сибіру на вільну українську землю.

Смерть Сталінові і його партійно-енкаведівській кліці — організаторам сибірських каторг!

Хай живе незнищимий український народ!

Хай живе боротьба українського народу за самостійну Україну!

Не прилинемо боротьби за самостійну Україну ніде — ні в сибірських тайґах, ні в середньоазійських степах!

Українські Повстанці

ІСТОРИЧНЕ ПРИКАРПАТТЯ

www.history.iv-fr.net
 

Чи була дана стаття корисна для вас?

Коментарі користувачів

Додати коментар
No comments have been posted.


.: Powered by Lore 1.5.4