ІСТОРИЧНЕ ПРИКАРПАТТЯ Glossary    Contact Us
Search  
   
Browse by Category
ІСТОРИЧНЕ ПРИКАРПАТТЯ .: 65 років УПА .: УКРАЇНЦІ!

УКРАЇНЦІ!

УКРАЇНЦІ!

Московсько-большевицькі окупанти насильно вивозять Ваші рідні на каторги в Сибір і Казакстан. З цругої сторони — вони насилають на українські землі колоністів-росіян, при помочі яких хочуть перетворити Україну в колонію Москви.

Ви не можете дозволити, щоб земля Ваших батьків, Ваші рідні села і міста опинилися в руках російських колонізаторів.

Українці! Поборюйте з повною рішучістю московських імперіалістів — колонізаторів України! Виганяйте їх з кожного клаптика української землі! Не продавайте їм харчів і інших засобів до життя! Для них місце в Росії, а не в Україні!

Гоніть російських займанців доти, доки Ваші рідні не повернуться з каторги на рідну землю! Смерть московсько-большевицьким окупантам України!

Хай живе Українська Самостійна Соборна Держава!

Українські Повстанці

 

УКРАЇНЦІ!

З метою якнайшвидшого винищення українського народу московсько-большевицькі окупанти улаштували нову комедію — «добровільне» переселення в східні області України.

Большевикам йдеться не про ущасливлення Вас, але щоб легким коштом, при малих зусиллях викинути Вас із рідних хат і вирвати з прабатьківської землі, ограбити з рештків майна, послабити нашу національно-визвольну боротьбу і закріпити своє панування. Не в Україну завезуть Вас, а на тяжкі роботи в далекі пустині Азії і тайґи Сибіру, а мужву кинуть на м'ясорубку до Китаю. На Ваші землі нашлють російських колоністів.

Не дайтеся обманути підлому підступові Сталіна! Не покидайте батьківської землі! Всі, як один, сміло й відважно ставте опір переселенчим акціям ворога! Ховайте своє майно і скривайтеся! Смерть московсько-большевицьким окупантам України!

Березень, 1950 р.

Українські Повстанці

НЕВІДОМА ІСТОРІЯ

www.uahistory.info

 

Чи була дана стаття корисна для вас?

Повязані статті

Коментарі користувачів

Додати коментар
No comments have been posted.


.: Powered by Lore 1.5.4