ІСТОРИЧНЕ ПРИКАРПАТТЯ Glossary    Contact Us
Search  
   
Browse by Category
ІСТОРИЧНЕ ПРИКАРПАТТЯ .: Райони та міста обласного підпорядкування .: Ласкаво просимо на Прикарпаття

Ласкаво просимо на Прикарпаття

Ласкаво просимо на Прикарпаття

У світі є багато чарівних куточків і одним з них, безперечно, є Карпати. Це перлина в скарбниці матінки-Природи. У цьому Ви переконаєтесь, відвідавши нашу Івано-Франківщину — край з неповторними історією і культурою, цікавими людьми.

Тут жили і боролися Ярослав Осмомисл, Данило Галицький, Семен Височан, Олекса Довбуш, Степан Бандера, творили Іван Франко, Леся Українка, Василь Стефаник, Михайло Коцюбинський.

На території області проживають етнічні групи населення — гуцули, бойки, покутяни. Кожній з них властиві своєрідні мовні і музичні особливості, архітектура, обрядовість.

Тут гордо, найвище в Україні, підносить свою вершину г.Говерла. Ніби намисто сяють на її схилах Прутянські водоспади. Ваблять зір, овіяні легендами, скелі-пісковики найдивовижніших форм.

Ви матимете невичерпні можливості для мандрівок у гори, сплавляння по швидкоплинних водах Черемоша чи Прута, катання на гірських лижах по білосніжних іскристих схилах.

На Вас чекають найчистіші джерельні потоки, правічні смерекові ліси і квітучі полонини, будинки відпочинку і мінеральні води з цілющими властивостями всесвітньовідомих "Нарзану" і "Нафтусі".

Привітні господарі з радістю приймуть на своїй землі кожного, хто хоче відпочити, поправити своє здоров'я, ближче пізнати цей незвіданий для нього край.

Ласкаво просимо в оазис здоров'я — Прикарпаття!

 

sbedif.if.ua


Чи була дана стаття корисна для вас?

Повязані статті

article Архітектура Прикарпаття
Володимир СІЧИНСЬКИЙ 

  3-16-2007    Views: 4076   
article Карпатський край
Карпатський край

  3-13-2007    Views: 1961   
article Карпатські рекреації, або Як етнографія з екологією подружилися
Карпатські рекреації,

  2-22-2007    Views: 1123   

Коментарі користувачів

Додати коментар
No comments have been posted.


.: Powered by Lore 1.5.4